Охоронна фірма "БОРС СЕК’ЮРИТІ" була заснована співробітниками, які мають великий досвід професійної діяльності в галузі забезпечення безпеки. З моменту свого створення ми накопичили великий досвід роботи на ринку охоронних послуг. У зв'язку з цим наше підприємство з максимальною відповідальністю підходить до бездоганного виконання своїх договірних зобов'язань, що стосуються збереження майна і безпеки клієнтів.

Якщо Ви дійсно турбуєтесь про безпеку свого бізнесу - довірте рішення цього питання професіоналам. Охоронна фірма «БОРС СЕК’ЮРИТІ» надає повний спектр послуг в сфері безпеки на території України. Ми маємо в своєму розпорядженні всі необхідні засоби для надання охоронних послуг: наші співробітники екіпіровані засобами індивідуального захисту, засобами зв'язку, травматичною зброєю та іншими спеціальними засобами необхідними для якісного виконання своїх обов'язків, крім того співробітники нашої охоронної фірми мають необхідну фізичну підготовку.

Надані нами охоронні послуги включають в себе забезпечення комплексної безпеки різних об'єктів, охорону і супровід залізничних вантажів по всій території України. Ми надаємо послуги охорони об'єктів і супровід майна за доступною ціною, з повною матеріальною відповідальністю, але з незмінно високою якістю. У нас Ви можете замовити послуги супроводу цінностей, забезпечення фізичної охорони будь-якого об'єкта.
Отправить сообщение