Охорона і супровід вантажів на залізниці відрізняється від інших послуг і вимагає від співробітників охорони спеціальних навичок. Супровід вантажів пов'язане з охороною перевезених матеріальних цінностей, іноді дуже значних. Саме тому охоронці, які займаються супроводом вантажів на залізниці, проходять особливий відбір і спеціальну підготовку.
Пошук вагонів і стеження за вагонами з вантажами клієнта по їх інвентарними номерами по дорогах України, країнам СНД і Балтії Першоджерелом даних про проходженні вагонів і вантажів є єдина інформаційна мережа залізниць України, країн СНД і Балтії. 
Організація фізичної охорони об'єктів промислових або офісних об'єктів, складається з цілого комплексу заходів, основною метою яких є його безпечна і безперебійна робота. Під об'єктом, в даному випадку може матися на увазі торговий центр, офіс, готель або, навіть, самий звичайний склад, будь-які нерухомі активи замовника. Основне завдання, що виконується в рамках даної послуги, це повний захист від збитків або розкрадання матеріальних цінностей, а так само захист здоров'я і життя людей.
Отправить сообщение